1. Pirms iegādāties publisko mobilo vai fiksēto telefonu tīkla numuru (turpmāk Numurs) no portāla www.numuri.eu klientam ir pienākums iepazīties ar iegādes noteikumiem un ja klients ir iegādājies numuru, tad klients ir iepazinies un piekritis šiem noteikumiem.

 

2. Numuri, kas atrodas www.numuri.eu pārdošanā ir anonīmās priekšapmaksas kartes un fiksētā tīkla telefona (stacionārie) numuri. Numuri ir bez saistībām.

 

3. Ir iespēja ar šiem priekšapmaksas un stacionārajiem numuriem pāriet uz pēcapmaksas pieslēgumu vai pie cita elektronisko sakara operatora, saglabājot savu numuru.

 

4.Operatora maiņa, saglabājot savu numuru, notiek 3 darba dienu laikā.

 

5. Stacionāro telefona numuru var pieslegt pie Tet (Lattelecom) vai BITE tīklā, izmantojot Bites SIM karti https://www.bite.lv/lv/biznesam/fikseti-sakari (un var izmantot jebkurā mobilā telefonā). 

 

6. Norēķinu veids ir skaidrā naudā un ar pārskaitījumu. 

 

7.Pasūtīto numuru var saņemt Rīgā, A. Deglava ielā 67 (Maxima XXX). Jebkurā Latvijas Tele2 klientu apkalpošanas centrā, nosaucot kartes Puk2 kodu. Vai arī caur Latvijas pastu A.klases ierakstītā vēstulē. Pasta pakalpojumu cena 15 €

 

8. Klients, pēc numura iegādes uzņemas pilnu atbildību par savas priekšapmaksas kartes drošību un avansa derīguma termiņiem. Klienta pienākums pēc numura iegādes, neizpaust trešajām personām kartes drošības kodus un kartes nozagšanas vai zaudējuma gadījumā, steidzīgi ziņot savam operatoram.

 

9. Numuru piedāvājums var atšķirties no tās informācijas, kas ir portālā, ja jūsu izvēlētais numurs ir rezervēts vai pārdots.

 

10. Ir iespējama savstarpēja numura maiņa vai bartera darījums.

 

11. Portāls iepērk telefona numurus. Aizliegts portālam pārdot vai apmainīties ar sev nepiederošu  numuru.

                  

12. Iegādājoties numuru no trešajām personām, portāla administratoram ir tiesības pārbaudīt informācijas patiesīgumu un izņēmuma gadījumos pieprasīt papildus informācijas vai drošības garantijas, lai pēc iespējas maksimāli izvairītos no trešo personu tiesību aizskāruma un iespējamiem zaudējumiem.

 

13.Iespējams iegādāties arī citu valstu telefona numurus.